CZYM ZAJMUJE SIĘ ARCHITEKT?

W tym tygodniu rozmawialiśmy o różnych domach.
Przecież każdy musi gdzieś mieszkać. Myszki mają norki, ptaki gniazda, niedźwiedzie gawrę, wiewiórki dziuple a ludzie domy. I tu się dopiero zaczyna, bo przecież każdy dom jest inny i w ogóle skąd się one biorą? Odpowiedzi na te pytania udzieliła nam Pani  architekt- prywatnie mamy Lenki. Pani Magda opowiedziała o zawodzie architekta. Przyniosła ze sobą różne rekwizyty: projekty domów,  zdjęcia różnych ciekawych, niecodziennych a wręcz bajecznych  budowli. Cegłę, z którą można  robić pompki, beton- twardy i szorstki i płytki z różnymi kolorami.  To było bardzo interesujące spotkanie, które zakończyliśmy samodzielnym projektowaniem. Może, któreś dziecko w przyszłości wybierze własnie zawód architekta? Czas pokaże.

Dziękujemy Pani Magdzie za ciekawe spotkanie.

Możliwość komentowania jest wyłączona.