Grupa II

obsługa: Mierzejewska Katarzyna

konsultacje: Pierwszy poniedziałek miesiąca w godzinach 16.30 – 17.00

Ahoj!! To my Piraci!
W naszej grupie mamy 11 dziewczynek i 14 chłopców. 4- latki chodzą do przedszkola drugi rok, więc coraz lepiej się znają i nawiązują przyjaźnie. Dzieci serdecznie przyjęły swoich młodszych kolegów i koleżankę, którzy dołączyli do naszej grupy. Dzieci chętnie uczęszczają do przedszkola, są pogodne, otwarte, ciekawe i aktywne podczas zabaw i zajęć. Mali Piraci lubią rysować, tańczyć, śpiewać, bawić się, a przy okazji poznawać otaczający świat. Bardzo lubią różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe. Rozwijają swoje zdolności i zainteresowania. Każdy dzień w przedszkolu to nowa przygoda, wyzwania i doświadczenia. Przed przedszkolakami wiele zabaw, zajęć, spotkań, które rozwiną ich osobowość i charakter.