Ogłoszenie dla rodziców dzieci, które rozpoczną edukację przedszkolną

Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną zebranie z rodzicami dzieci nowo przyjętych do przedszkola odbędzie się w późniejszym terminie.

Wychodząc naprzeciw zainteresowaniom Państwa przygotowaniem dziecka do podjęcia edukacji w przedszkolu, przygotowaliśmy kilka ważnych informacji, z którymi należy się zapoznać i wdrożyć, zanim dziecko przekroczy próg przedszkola (zapraszamy do odwiedzenia zakładki na naszej stronie: Kącik Rodzica).

W związku z epidemią daty dni adaptacyjnych zostaną podane w późniejszym terminie. Prosimy o śledzenie strony internetowej naszego przedszkola.

Dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 39

w Olsztynie