Tablica ogłoszeń

Uwaga !!! Rodzice 5-cio i 6-cio latków!!

Rozpoczyna się  rekrutacja od klasy I szkół podstawowych na rok szkolny 2019/2020, dlatego też zamieszczamy wszystkie niezbędne informacje.
Rekrutacja przebiegać będzie w formie elektronicznej. Przyjmowanie przez szkoły podstawowe dokumentów odbywać się będzie w dniach od 18 marca do 29 marca br.

01-Zarządzenie – terminy rekrutacji do kl. I SP-2019 r.

02-Uchwała – rekrutacja do kl I SP-2017 r.

03-zgłoszenie NABO

04-wniosek NABO

05-oświadczenia-kryteria-rekrutacja do klasy I

06-Informator-zasady rekr do kl I SP-2019

Konkurs na najbardziej oryginalną laleczkę akcji WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA!

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na najbardziej oryginalną lalkę akcji Wszystkie Kolory Świata.

Wystarczy tylko :

•  Wejść na specjalną aplikacje konkursową ,która została specjalnie zaprojektowana dla UNICEF na potrzeby przeprowadzenia konkursu www.wszystkiekoloryswiata.pl – wybrać zagłosuj.
  • wyszukać laleczkę reprezentującą nasze przedszkole wpisując w wyszukiwarkę nazwę naszego miasta – Olsztyn!
  • Zalogować się na swoje konto profilowe na Facebook’u .
  • Oddać głos poprzez kliknięcie oznaczonego miejsca do oddania głosu pod zdjęciem.
  • Każdy użytkownik może oddać tylko jeden głos na wybraną laleczkę.

Konkurs wygrywa ta placówka, na laleczkę której zostanie oddanych najwięcej głosów.

Nagrodą w konkursie na najbardziej oryginalną laleczkę jest koncert Ambasadora Dobrej Woli UNICEF Majki Jeżowskiej w zwycięskiej placówce!
Głosowanie: 11.03.2019r. (od godz. 11.00) – 15.03.2019r. (do godz. 11.00)
Zachęcamy do głosowania i włączenia rodziny , znajomych – to zwiększy naszą szansę na wygraną!

Nasze przedszkole reprezentuje lalka uszyta przez Ewę i jej mamę z grupy V!

Uwaga ważne!!!

Uwaga ważne!

Wszyscy Rodzice, którzy chcą aby ich dzieci nadal uczęszczały do naszego Przedszkola zobowiązani są do złożenia w swojej grupie „Deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego” .

Deklarację należy pobrać ze strony internetowej ; link : Deklaracja o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego na rok szkolny 2019/2020

lub w grupie u nauczycielek  i złożyć ją u wychowawców w dniach  od 8 do 15 marca 2019 roku.

Niedotrzymanie terminu złożenia deklaracji skutkuje koniecznością przystąpienia do ponownej rekrutacji na następny rok.

UWAGA – Zebranie z rodzicami !

We wtorek 11 września odbędzie się ogólne zebranie z rodzicami.

• Rodziców dzieci z grupy 4, 5, 6 zapraszamy do sali gr. 6 o godz. 15:30.
  • Rodziców dzieci z grupy 1, 2, 3 zapraszamy do sali gr. 1 o godz. 16:00.

Po spotkaniach ogólnych odbędą się zebrania w grupach. Serdecznie zapraszamy.

Uwaga Rodzice posiadający Olsztyńską Kartę Dużej Rodziny !!

Rodzice/ opiekunowie prawni , którzy posiadają Olsztyńską Kartę Dużej Rodziny, proszę o wydrukowanie i wypełnienie oraz złożenie wniosku o zwolnienie z 50% opłaty za pobyt w Przedszkolu Miejskim Nr 39. Do wniosku należy dołączyć kopię karty podpisana „za zgodnością z oryginałem”. Na dokumenty czekamy do czwartku 06 września 2018r.

podanie: podanie-o-zwolnienie-z-50-opłaty-za-pobyt-dziecka-dla-posiadaczy-OKDR