Tablica ogłoszeń

Regulamin bezpieczeństwa Przedszkola Miejskiego Nr 39

Szanowni Państwo,

razem zadbajmy o bezpieczeństwo naszych dzieci.

Zwracam się do Państwa z prośbą o zamykanie za każdym razem furtek do ogrodu i na plac zabaw oraz drzwi do przedszkola (nie zostawiajmy ich otwartych).

Proszę o zwracanie uwagi na osoby obce wchodzące do budynku lub pozostawiane pakunki, torby. Takie sytuacje należy  koniecznie zgłosić nauczycielowi lub dyrektorowi.

Proszę również o zapoznanie się z regulaminem bezpieczeństwa obowiązującym w naszym przedszkolu:

REGULAMIN BEZPIECZEŃSTWA PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO NR 39

Urszula Ptak

Dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 39

Komunikat dyrektora

Szanowni Państwo,

informuję, że do piątku 12 kwietnia 2019 r. praca wychowawczo – dydaktyczna i opiekuńcza będzie zorganizowana w grupach łączonych.

Za  wszelkie utrudnienia bardzo przepraszam. O ewentualnych zmianach niezwłocznie Państwa poinformuję.

Urszula Ptak, dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 39

Komunikat Dyrektora

Szanowni Rodzice!

Z uwagi na informację od większości naszych nauczycieli o kontynuowaniu strajku w dniach kolejnych informuję,

że organizuję pracę dydaktyczno – wychowawczą i opiekuńczą w grupach łączonych.

Opiekę Państwa dzieciom zapewnią nauczyciele i pracownicy, którzy nie przystąpili do akcji strajkowej.

Przepraszam za wszelkie utrudnienia. O sytuacji w kolejnych dniach będę Państwa informować na bieżąco.

Urszula Ptak

Dyrektor Przedszkola

KOMUNIKAT DYREKTORA

Uwaga Bardzo ważne!!!!

Komunikat Dyrektora!

W dniu 8 kwietnia przedszkole pracuje w formie dyżuru.

W związku z nadal toczącym się sporem pracowników oświaty reprezentowanymi przez Związki Zawodowe, a pracodawcami i brakiem uzgodnień z Ministerstwem Edukacji Narodowej, informuję Państwa, że w naszym przedszkolu będzie zorganizowana opieka dla dzieci w formie dyżuru i tzw. grup łączonych. Większość naszych pracowników zadeklarowała przystąpienie do strajku. Pozostałe osoby zaopiekują się Państwa dziećmi.

W przypadku jakichkolwiek zmian będę Państwa na bieżąco informować.

Urszula Ptak,
Dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 39

Uwaga Rodzice!

Toczy się spór zbiorowy pomiędzy pracownikami oświaty reprezentowanymi przez oświatowe Związki Zawodowe a pracodawcami, czego podstawę stanowi brak uzgodnień z Ministerstwem Edukacji Narodowej.

W związku z planowanym na dzień 8 kwietnia 2019r. (poniedziałek) Ogólnopolskim Strajkiem Pracowników Oświaty  i w związku z przystąpieniem do akcji strajkowej większości naszych pracowników uprzejmie Państwa proszę o wyrozumiałość, wsparcie naszych działań i w miarę możliwości zapewnienie opieki dzieciom i pozostawienie w domu podczas ewentualnego strajku.

Informuję, że rodzice mają możliwość wystąpienia do pracodawcy o wypłatę zasiłku opiekuńczego z tytułu nieprzewidzianego zamknięcia przedszkola. Wypłata zasiłku nastąpi na podstawie wniosku rodzica złożonego na druku Z-15A i zaświadczenia dyrektora przedszkola, które  zostanie wydane na prośbę każdego zainteresowanego.

Przystąpienie do strajku jest indywidualnym uprawnieniem każdego pracownika. W chwili obecnej nie jestem w stanie wskazać ile osób weźmie udział w strajku, a brak wymaganej liczby nauczycieli będzie miał znaczący wpływ na zapewnienie właściwej organizacji pracy Przedszkola ( również ze względu na brak możliwości udzielenia zastępstw doraźnych).

W przypadku jakichkolwiek zmian będę Państwa na bieżąco informować.

Urszula Ptak,

Dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 39 w Olsztynie

Uwaga !!! Rodzice 5-cio i 6-cio latków!!

Rozpoczyna się  rekrutacja od klasy I szkół podstawowych na rok szkolny 2019/2020, dlatego też zamieszczamy wszystkie niezbędne informacje.
Rekrutacja przebiegać będzie w formie elektronicznej. Przyjmowanie przez szkoły podstawowe dokumentów odbywać się będzie w dniach od 18 marca do 29 marca br.

01-Zarządzenie – terminy rekrutacji do kl. I SP-2019 r.

02-Uchwała – rekrutacja do kl I SP-2017 r.

03-zgłoszenie NABO

04-wniosek NABO

05-oświadczenia-kryteria-rekrutacja do klasy I

06-Informator-zasady rekr do kl I SP-2019

Konkurs na najbardziej oryginalną laleczkę akcji WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA!

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na najbardziej oryginalną lalkę akcji Wszystkie Kolory Świata.

Wystarczy tylko :

•  Wejść na specjalną aplikacje konkursową ,która została specjalnie zaprojektowana dla UNICEF na potrzeby przeprowadzenia konkursu www.wszystkiekoloryswiata.pl – wybrać zagłosuj.
  • wyszukać laleczkę reprezentującą nasze przedszkole wpisując w wyszukiwarkę nazwę naszego miasta – Olsztyn!
  • Zalogować się na swoje konto profilowe na Facebook’u .
  • Oddać głos poprzez kliknięcie oznaczonego miejsca do oddania głosu pod zdjęciem.
  • Każdy użytkownik może oddać tylko jeden głos na wybraną laleczkę.

Konkurs wygrywa ta placówka, na laleczkę której zostanie oddanych najwięcej głosów.

Nagrodą w konkursie na najbardziej oryginalną laleczkę jest koncert Ambasadora Dobrej Woli UNICEF Majki Jeżowskiej w zwycięskiej placówce!
Głosowanie: 11.03.2019r. (od godz. 11.00) – 15.03.2019r. (do godz. 11.00)
Zachęcamy do głosowania i włączenia rodziny , znajomych – to zwiększy naszą szansę na wygraną!

Nasze przedszkole reprezentuje lalka uszyta przez Ewę i jej mamę z grupy V!