UWAGA RODZICE

Informujemy, że z dniem 31.12.2019 r. stracił ważność wykorzystywany w przedszkolu „System Ewidencji Czasu Pobytu Dzieci w Przedszkolu“. W związku z tym straciły też ważność Karty do logowania  i wylogowywania pobytu dziecka w przedszkolu (prosimy o zwrot 2 kart w grupach).

Z dniem 01.01.2020 r. w olsztyńskich miejskich przedszkolach został wdrożony nowy system „Ewidencji Czasu Pobytu Dziecka“ w Przedszkolu i nowe Karty umożliwiające jego rozliczanie.

Każde dziecko otrzyma jedną dodatkową Kartę do logowania się w systemie.  Proszę o zgłaszanie się po odbiór Kart w grupach.

Do logowania w systemie będą mogli Państwo wykorzystać Olsztyńskie Karty Miejskie po uprzednim przypisaniu ich do dziecka. Proszę o udostępnienie nauczycielkom w grupach  numerów Kart w celu wpisania ich do systemu.

Prosimy również o wypełnienie przygotowanych dla Państwa kwestionariuszy, dane te potrzebne nam są do wprowadzenia nowego programu i rozliczania odpłatności.